active trips

1858 kilometrai vandens turizmo trasomis Lietuvoje. Ištirsime, pažinsime, patarsime, parodysime, rekomenduosime ir papasakosime apie aktyvaus vandens turizmo aktualijas Lietuvoje.

Iš teorijos į praktiką!

2009 metais Lietuvoje patvirtinto nacionalinio vandens turizmo trasų plano praktinis atspindys turi būti baigtas iki 2017 metų. Laikas tiksi, tačiau šis planas labiau žinomas teorinėse plotmėse, nei tikslingai pritaikomas ir viešinamas praktikoje.

Įkandin šiuo praktiniu atspindžiu, aktyvaus turizmo profesionalas kartu su aktyvia ir įvairialype kompanija leisis į ekspediciją baidarėmis Lietuvos upėmis. Prieš akis 1858 turistiniai kilometrai 8 Lietuvos upėse, kurie atskleis vandens turizmo trasų esamą situaciją. Dalyviai per dieną įveiks po 50 kilometrų, juos lydės kranto ekipažas. Ekspedicijos dalyviai parinkti neatsitiktinai – kartu su turizmo srities profesionalu, upių labirintuose irkluos tiksliniai baidarių rinkos atstovai, kurių kiekvienas perteiks savo, kaip paslaugų vartotojo, požiūrį.

Ekspedicijos tikslas ne tik patikrinti ir išbandyti vandens turizmo trasas, bet ir pateikti idėjų šių trasų populiarinimui bei tobulinimui. Svarbus ekspedicijos akcentas – siekis tausoti gamtą, naudingi patarimai aktyvaus vandens turizmo puoselėtojams. Įvairialypis ekspedicijos dalyvių kontingentas užtikrins visapusiškų žinių perdavimą – nuo rimtų analitinių straipsnių iki paprasto turistinio požiūrio, nuo naudingų edukacinių pamokymų iki humoristinių gamtos ir aktyvaus turizmo įsisavinimo epizodų.

Žinome, jog po mūsų ekspedicijos, kokybiškos ir vienoje vietoje randamos informacijos apie vandens turizmą Lietuvoje itin pagausės.

Tikime, jog mūsų patarimai ir idėjos pasieks atsakingus asmenis ir padės tobulinti esamą vandens turizmo trasų infrastruktūrą.

Sieksime, jog mūsų reportažai paskatintų Jus įsimylėti šią aktyvaus laisvalaikio ir turizmo sritį.

Dalinsimės savo nuotykiais ir žiniomis, kurios padės Jums lengviau įgyvendinti asmeninius vandens turizmo kelionių Lietuvos upėse iššūkius!

Su mumis kartu irkluoja:

Komunikacijos partneris

MediaDia

Informacinis partneris

Mokslinis partneris

KU Rekreacijos ir turizmo katedra

KUSMF

Didysis rėmėjas

13616148_10154140667955708_290491948_o
aic_logo_su_zaliu_tekstu-didelis[1014]

Juostandis

Sveikatą palaiko

Atostogų-parkas-LOGO-2017-300x160

apelsinas

nac_parkas
Dreverna_logo[1015]
Vandens_sporto_akademija