13734713_10154163880855708_740044677_nAntrosios dienos plaukimas prasidėjo nuo poilsio ir pramogų komplekso „Žemsodis“ 10val 30min. Šią dieną gaudyti palankios srovės pasileidome jau trise su mintimi pamatyti kažką naujo, ko trūko ankstesniąją dieną bei patikrinti savo fizinį bei emocinį pasirengimą.

Dienos pradžia buvo daug žadanti – lepino saulėti orai, pabudome geros nuotaikos be didelių nuovargio pėdsakų, taigi – pirmyn į trasą! O trasa tikrai maloniai stebino – išplatėjusi upės vaga ir gana stipri srovė nereikalavo didelių pastangų iriantis, todėl pirmas keletą valandų mėgavomės rekreaciniu plaukimu, grožintis gamta bei apžiūrint turizmo infrastruktūrą. O pasidžiaugti tikrai buvo kuo – tik išplaukus išvydome elementus, kurių pasigedome praėjusią dieną – nuorodas krantuose, patogesnius priėjimus prie krantų, nors įrengtų stovyklaviečių visgi trūko. Gamta taip pat negailėjo puikių vaizdų – aukšti skardžiai bei įstabūs miškai tikrai gniaužė kvapą.

Taip palengva nusiyrėme iki pietų vietos, kurioje buvo užfiksuotas dar vienas puikus atradimas – karinis valgio davinys. Kartu su jaunąja operatore pasijutome kaip vaikai saldainių parduotuvėje, kai stebėjome, kaip viename mažame pakelyje gali tilpti tokia gausybė produktų. Na, o labiausiai nustebome pamačiusios, kaip maistas verda be degtukų pagalbos ir tik su lašeliu vandens. Tikras XXI amžiaus stebuklas! Po pietų, kupina naujų potyrių, kartu su kolegomis pasileidome upe ieškoti tinkamos srovės ir tikrai ją radome. Priplaukėme smagiausią dienos atkarpą – Dyburių kilpas. Staigūs upės vingiai, stipri srovė, akmenų lavinos, slenksčiai tikrai paįvairino pieš tai turėtą ramų, gana monotonišką plaukimą.

Diena buvo įvairi – matėme įvairialypę Miniją, jutome ir besikeičiančią savo nuotaiką. Dienai persivertus gerokai į antrąją pusę pradėjo ryškėti pirmieji nuovargio požymiai, kuriems įtakos turėjo tiek įveiktas nemenkas kilometražas, tiek nenuilstančios saulės vonios. Įveikus apie 51km 21val dviese savo plaukimą baigėme ties Kartena. Na, o mūsų trečiasis plaukikas entuziastas pasiekė Raguviškes apie 22:45 įveikęs 63km. Savo stovyklavietę www.baidare.com pasiekėme 23val.

Apibendrinant antrąją dieną galiu teigti, jog Minija maloniai stebino savo nevienodumu, o diena tikrai buvo ne iš lengviausių, tačiau labai džiaugiuosi savo komanda, kurie reikiamu momentu suteikė jėgų – Jūs esat šaunuoliai!

Share this article