ekspedicijos-baidare-upeje-minijoje-trecios-laidos-anonsas-kuo-ypatingas-minijos-zemupys-580e4db65b61b

Kaip įveikti nuovargį bei įgauti antrą kvėpavimą užbaigiant 180-ąjį plaukimo kilometrą? Kodėl Minijos žemupys ekspedicijos dalyviams atrodė užsnūdęs? Apie tai pasakos trečioji ekspedicijos „Baidarė upėje“ dalyvių sukurta laida.

Trečiosios dienos plaukimas ekspedicijos dalyviams sukėlė skirtingus jausmus. Upė išplatėjo, tačiau sulėtėjo ir dingo antrąją plaukimo dieną džiuginę malonūs atradimai. „Plaukėme ramiai, kiek tingiai, neišnaudodami viso savo turimo potencialo, tarsi lygiuodamiesi į šios dienos Minijos upės atspindį“, – pasakoja ekspedicijos „Baidarė upėje“ vadovas Edgaras Vaškaitis.

Kaip įveikti nuovargį bei įgauti antrą kvėpavimą užbaigiant 180-ąjį plaukimo kilometrą? Kodėl Minijos žemupys ekspedicijos dalyviams atrodė užsnūdęs? Kokią naują atrakciją pateikė Minija trečiąją plaukimo dieną? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymus rasite trečiojoje „Baidarė upėje“ laidoje apie plaukimą Minijos upe. Taip pat sužinosite, kaip ekspedicijos dalyviai vertino turizmo infrastruktūrą vis besikeičiančioje upėje bei kodėl po plaukimo visi išgyveno dvejopus jausmus.

Share this article